Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

18 września 2020

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

Powszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

Narzędzia oraz procedury w zakresie bezpieczeństwa stosowane przez statystykę publiczną spełniają najwyższe standardy i zapewniają pełną ochronę gromadzonych informacji. Nie ma więc możliwości kradzieży danych zebranych w spisie rolnym.

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

 

Czytaj więcej o: Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!
17 września 2020

Sprzątanie Świata 2020 r.

Urząd Miejski w Warce informuje, iż w tym roku przypada 27 akcja „Sprzątania Świata”, która odbędzie się w dniach 18–20 września pod hasłem: „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”

27 akcja „Sprzątania Świata”, która odbędzie się w dniach 18–20 września pod hasłem: „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”

Czytaj więcej o: Sprzątanie Świata 2020 r.
14 września 2020

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób. 

Infolinia 22 279 99 99

 

Czytaj więcej o: Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać
4 września 2020

Programy profilaktyczne SPZOZ

Regularne badania kontrolne nie tylko ratują życie, ale też chronią przed obniżaniem się jego jakości. Przeprowadzanie systematycznych badań profilaktycznych pozwala na kontrolę stanu zdrowia, zwiększa prawdopodobieństwo wykrycia choroby we wczesnym stadium (stosunkowo łatwym do wyleczenia) i daje szanse zapobiegania jej następstwom.

Mając na uwadze powyższe SPZOZ w Warce Przychodnia Zdrowia w ścisłej współpracy z Burmistrzem Warki, zaprasza mieszkańców miasta i gminy do udziału w bezpłatnych programach profilaktyki zdrowotnej.

Czytaj więcej o: Programy profilaktyczne SPZOZ
4 września 2020

Informacja dla Pacjentów SPZOZ

1.Prosimy pacjentów aby rejestrowali się na wizytę do lekarza/pielęgniarki/położnej lub badania diagnostyczne- telefonicznie lub poprzez stronę internetową: www.spzoz-warka.pl Telefoniczna rejestracja pacjentów odbywa się od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00 .

2. Podczas rozmowy telefonicznej Rejestratorka wypełni ankietę wstępnej kwalifikacji, taka ankieta jest również wypełniana przy wejściu do Przychodni.

3. Pacjent może zapisać się na wizytę do lekarza/pielęgniarki/położnej w formie teleporady, videoporady lub wizyty osobistej w Przychodni.

Czytaj więcej o: Informacja dla Pacjentów SPZOZ