Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

1 lipca 2020

Możliwość składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w wyniku wystąpienia deszczu nawalnego i powodzi.

       W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Warka niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w miesiącu czerwcu 2020 r. deszczu nawalnego oraz powodzi  w wyniku wystąpienia z brzegów rzeki Czarnej i rzeki Pilicy, Urząd Miejski w Warce informuje o możliwości składania wniosków o  oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwach rolnych.

      Wnioski o oszacowanie szkód (dostępne na stronie internetowej www.warka.pl lub w Urzędzie Miejskim w Warce) można składać w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Warce (wejście od strony Straży Pożarnej, poziom -1) najpóźniej do dnia 06 lipca 2020 r., wraz z kserokopią wniosku złożonego do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, o przyznanie płatności obszarowych na bieżący rok oraz kserokopią ubezpieczenia upraw (jeśli były ubezpieczone).

17 czerwca 2020

Spis Rolny 2020

Gminny Komisarz Spisowy ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych w Najbliższym Powszechnym Spisie Rolnym, który odbędzie się na terenie Polski od 1 września do 30 listopada 2020 r.  Kandydatury na to stanowisko można składać od 15 czerwca do 8 lipca br.

Od 15 czerwca do 8 lipca 2020 r. w urzędach gmin trwa nabór na rachmistrza do Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Pliki do Pobrania

18 czerwca 2020

Informacja o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w wyniku wystąpienia gradu.

            W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Warka, niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – gradu, w dniu 07 czerwca 2020 r., Urząd Miejski w Warce informuje o możliwości składania wniosków o  oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwach rolnych.

Wnioski o oszacowanie szkód (dostępne na stronie internetowej www.warka.pl lub w Urzędzie Miejskim w Warce) można składać w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Warce (wejście od strony Straży Pożarnej, poziom -1) najpóźniej do dnia 26 czerwca 2020 r., wraz z kserokopią wniosku złożonego do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, o przyznanie płatności obszarowych na bieżący rok oraz kserokopią ubezpieczenia upraw (jeśli były ubezpieczone). W załączniku znajduje się skrócona instrukcja wypełniania wniosku o oszacowanie szkód.

Czytaj więcej o: Informacja o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w wyniku wystąpienia gradu.
16 czerwca 2020

Informacja

Zwołuje się pierwsze posiedzenia obwodowych komisji wyborczych, powołanych postanowieniem nr 68/2020 Komisarza Wyborczego w Radomiu II z dnia 15 czerwca 2020 r., posiedzenie odbędzie się w dniu 19 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, ul. Warszawska 45 /hala sportowa/.

 

URZĘDNIK WYBORCZY

/-/ Teresa Pawelczyk

22 maja 2020

Informacja

Dzień 12 czerwca 2020 r. (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy

dla pracowników Urzędu Miejskiego w Warce,

za dzień 15 sierpnia 2020 r. – święto przypadające w dniu wolnym od pracy.

5 czerwca 2020

Informacja dla rolników

           W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Warka, niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – przymrozków wiosennych, w dniach 18, 19, 20, 21 kwietnia 2020 r. i 21, 22 maja 2020 r., Urząd Miejski w Warce informuje producentów rolnych o możliwości składania wniosków o  oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwach rolnych.

Czytaj więcej o: Informacja dla rolników