Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

16 listopada 2016

Głosowanie na kandydatów do Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 239 z późn. zm.), prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego do głosowania na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji.

Czytaj więcej o: Głosowanie na kandydatów do Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
7 stycznia 2016

Rusza program na dofinansowanie usuwania i unieszkodliwiania azbestu

Urząd Miejski w Warce informuje, iż w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 25.01.2016 roku rusza „Program na dofinansowanie działań z zakresu usuwania i unieszkodliwiania azbestu na terenie województwa mazowieckiego”.

W związku z powyższym osoby zainteresowane oddaniem płyt eternitowych prosimy o zgłoszenie się do Urzędu Miejskiego w Warce najpóźniej w dniu 14.01.2016r.  

Jednocześnie informujemy, iż dofinansowanie stanowi 85 % kosztów związanych z demontażem, transportem i utylizacją płyt eternitowych.

Czytaj więcej o: Rusza program na dofinansowanie usuwania i unieszkodliwiania azbestu
14 grudnia 2015

Lokal do wynajęcia w CeSiR

DYREKTOR CENTRUM SPORTU I REKREACJI W WARCE OGŁASZA PISEMNY KONKURS OFERT NA NAJEM LOKALU UŻYTKOWEGO

znajdującego się w budynku Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Warszawskiej 45 z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną.

Lokal jest własnością Gminy Warka, CeSiR jest zarządcą obiektu.
Powierzchnia lokalu wynosi 148 m2 , stawka wywoławcza czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej wynosi - 16,00 zł netto. Minimalna miesięczna kwota najmu wynosi 2368,00 zł netto.

Więcej informacji na stronie CeSiR

Czytaj więcej o: Lokal do wynajęcia w CeSiR
20 października 2015

Zapytanie ofertowe

Gmina Warka zwraca się z prośba o złożenie oferty na „Świadczenie usługi dostępu do Internetu w ramach realizacji projektu pn. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Warka.

Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe
20 października 2015

Zapytanie ofertowe

Gmina Warka, zwraca się z prośba o złożenie ofert na „Przeprowadzenie szkoleń dla 17 beneficjentów ostatecznych w ramach realizacji projektu pn. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Warka”.

Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe
8 października 2015

Więcej wiedzy – mniej strachu – uchodźcy w Polsce

Pod takim tytułem w wydaniach papierowych największych dzienników, na stronach wiodących portali i serwisach opiniotwórczych tygodników ukazał się informator dotyczący uchodźców w Polsce, który również będzie omawiany w redakcjach radiowych i telewizyjnych. W “Informatorze” będącym inicjatywą Gazety Wyborczej i objętym patronatem Urzędu do Spraw Cudzoziemców znajdziesz odpowiedzi na podstawowe i mniej oczywiste pytania związane z tematyką uchodźców w Polsce.

Pliki do podbrania:

„Więcej wiedzy – mniej strachu – uchodźcy w Polsce” część I (1,8 MB .pdf)

„Więcej wiedzy – mniej strachu – uchodźcy w Polsce” część II (1,2 MB .pdf)

Wiecej informacji:

Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Czytaj więcej o: Więcej wiedzy – mniej strachu – uchodźcy w Polsce