Rzeczpospolita Polska Unia Europejska

Szkolenie dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 lutego 2024

Zachęcamy do udziału w szkoleniach, które odbędą się 1 i 7 lutego 2024 r. w UMWM przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie. Szkolenia są bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza przedsiębiorców, osoby prowadzące działalność w zakresie wymagającym pozwoleń środowiskowych oraz przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych na jednodniowe bezpłatne szkolenia dotyczące: „Opłat za korzystanie ze środowiska”.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach i miejscach:

Warszawa 1 lutego 2024 r.   

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie - ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa (sala konferencyjna na parterze);

Warszawa 7 lutego 2024 r.   

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie - ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa (sala konferencyjna na parterze).

Ideą spotkań jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z obszaru opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych oraz rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (Rejestr – BDO) i baza BDO.

Trenerami prowadzącymi spotkania będą przedstawiciele Departamentu Opłat Środowiskowych.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie na adres e-mail: oplaty.srodowiskowe@mazovia.pl podpisanej (elektronicznie, pisemnie) czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia na szkolenie (prosimy o wpisanie jednego, wybranego terminu szkolenia).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają informację pocztą elektroniczną na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Materiał zewnętrzny: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Materiały

Więcej informacji o szkoleniu, karta zgłoszenia oraz program szkolenia