Urząd Miejski w Warce

Aktualności

Artykuły

8 maja 2019

Wybory ławników

Rada  Miejska w Warce  w  bieżącym  roku dokona wyboru:

  • 1 ławnika do orzekania w Sądzie Okręgowym w Radomiu do orzekania w sprawach z zakresu prawa cywilnego i prawa karnego  na lata 2020-2023
  • 1 ławnika do orzekania w Sądzie Rejonowym w Grójcu do orzekania w sprawach prawa rodzinnego i nieletnich  na lata 2020-2023
Czytaj więcej o: Wybory ławników
21 maja 2019

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Mazowszu, honorującym najcenniejsze osiągnięcia mieszkańców regionu w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury oraz promocję województwa w tych dziedzinach. Wyróżnienie kierowane jest do ludzi aktywnych społecznie. Jest docenieniem niepospolitych pomysłów i twórczych inicjatyw, które są wyrazem autentycznych pasji.

Czytaj więcej o: Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego
17 czerwca 2019

Odwołane - Zamknięcie przejazdów kolejowo - drogowych

Strabag Sp. z o.o. jako Lider Konsorcjum STRABAG Sp. z o.o. = BUDIMEX S.A. - ZUE S.A.  realizującego „Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz realizacja robót LOT B w formuje ,,Projektuj i Buduj" w ramach projektu POIiŚ 5.1-3 „Modernizacja linii kolejowej nr 8, odcinek Warszawa Okęcie - Radom (LOT A, B, F) - Faza II" odwołuje zamknięcia przejazdów kolejowych, z uwagi na okres wysokich temperatur i związany z tym brak technicznych możliwości wykonania niezbędnych prac.

 

Czytaj więcej o: Odwołane - Zamknięcie przejazdów kolejowo - drogowych
6 czerwca 2019

Ograniczenie kursów autobusowych

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Grójcu informuje,że ze względów ekonomicznych z dniem 01 lipca 2019 r. na okres wakacji letnich ogranicza obsługę n/w kursów autobusowych.

 

Czytaj więcej o: Ograniczenie kursów autobusowych