Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

19 listopada 2018

Transmisja obrad

Transmisję obrad Rady Miejskiej w Warce jest dostępna pod adresem:

 https://www.youtube.com/channel/UCgF26n5FexW_JSL7AWAPCVw 

Początek transmisji 14:00

Przejdź do - Grójeccy strażacy przypominają
15 listopada 2018

Grójeccy strażacy przypominają

Okres jesienno- zimowy i związany z nim spadek temperatur wymusza konieczność dogrzewania naszych mieszkań i domów. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z faktu, iż nieodpowiedzialne korzystanie z urządzeń ogrzewczych może nieść ze sobą zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników lokali mieszkalnych.  Aby podnieść świadomość społeczną na temat zagrożeń oraz zmniejszyć liczbę poszkodowanych w pożarach i zatruć tlenkiem Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu włączyła się w ogólnopolską kampanię edukacyjno-informacyjną PSP pod nazwą „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Czytaj więcej o: Grójeccy strażacy przypominają
15 listopada 2018

Badania mammograficzne

Zapraszamy na  BEZPŁATNE badania mammograficzne  dla kobiet w wieku 50-69 lat   w godzinach 09:00 – 17:00 22 listopada 2018  (czwartek) przy Centrum Sportu i Rekreacji w Warce ul. Warszawska 45 do rejestracji prosimy przygotować nr PESEL

13 listopada 2018

Informacja o przeprowadzeniu ankiety na potrzeby opracowania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE)

Urząd Miejski w Warce informuje, iż od dnia 13 listopada (wtorek) do mieszkańców zgłosi się Pani Joanna Olszaniecka – pracownik firmy Meritum Competence, przeprowadzająca ankietę dot. sposobu ogrzewania budynku oraz efektywności energetycznej budynku. Prowadzona inwentaryzacja posłuży do opracowania Planu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Warka.

Czytaj więcej o: Informacja o przeprowadzeniu ankiety na potrzeby opracowania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE)