Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

21 maja 2019

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Mazowszu, honorującym najcenniejsze osiągnięcia mieszkańców regionu w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury oraz promocję województwa w tych dziedzinach. Wyróżnienie kierowane jest do ludzi aktywnych społecznie. Jest docenieniem niepospolitych pomysłów i twórczych inicjatyw, które są wyrazem autentycznych pasji.

Czytaj więcej o: Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego
Przejdź do - Program W RODZINIE SIŁA w Warce!
20 maja 2019

Program W RODZINIE SIŁA w Warce!

W najbliższy wtorek 21 maja o godz. 14:00 w Centrum Konferencyjno-Muzealnym przy Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce odbędzie się konferencja zainicjowanego przez browarników zrzeszonych w NSZZ „Solidarność” Programu W RODZINIE SIŁA.

Czytaj więcej o: Program W RODZINIE SIŁA w Warce!
17 maja 2019

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 25 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Miejscami możliwy niewielki grad.

Czytaj więcej o: Ostrzeżenie meteorologiczne
15 maja 2019

Nocą Muzeów

W tę jedną wyjątkową z majowych nocy 18 maja – zwaną Nocą Muzeów zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

Tylko tej nocy przywdziewamy stroje z epoki Kazimierza Pułaskiego i przygotowujemy wiele atrakcji.

Czytaj więcej o: Nocą Muzeów
15 maja 2019

XIV edycji konkursu fotograficznego - Mazowsze bliskie sercu

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz czternasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Konkurs kierowany jest do fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Serdeczne Mazowsze” nawiązujące do serdeczności i gościnności zarówno mieszkańców jak i samego regionu.

Czytaj więcej o: XIV edycji konkursu fotograficznego - Mazowsze bliskie sercu
14 maja 2019

Informacja o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w wyniku przymrozków wiosennych

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Warka przymrozków wiosennych, w dniach 15.04.2019 r. – 16.04.2019 r. oraz 08.05.2019 r., Urząd Miejski w Warce informuje o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwach rolnych.

Czytaj więcej o: Informacja o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w wyniku przymrozków wiosennych