Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Program W RODZINIE SIŁA w Warce!
20 maja 2019

Program W RODZINIE SIŁA w Warce!

W najbliższy wtorek 21 maja o godz. 14:00 w Centrum Konferencyjno-Muzealnym przy Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce odbędzie się konferencja zainicjowanego przez browarników zrzeszonych w NSZZ „Solidarność” Programu W RODZINIE SIŁA.

Czytaj więcej o: Program W RODZINIE SIŁA w Warce!
17 maja 2019

Ostrzeżenie meteorologiczne

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 25 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Miejscami możliwy niewielki grad.

Czytaj więcej o: Ostrzeżenie meteorologiczne
15 maja 2019

Nocą Muzeów

W tę jedną wyjątkową z majowych nocy 18 maja – zwaną Nocą Muzeów zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

Tylko tej nocy przywdziewamy stroje z epoki Kazimierza Pułaskiego i przygotowujemy wiele atrakcji.

Czytaj więcej o: Nocą Muzeów
15 maja 2019

XIV edycji konkursu fotograficznego - Mazowsze bliskie sercu

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz czternasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Konkurs kierowany jest do fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Serdeczne Mazowsze” nawiązujące do serdeczności i gościnności zarówno mieszkańców jak i samego regionu.

Czytaj więcej o: XIV edycji konkursu fotograficznego - Mazowsze bliskie sercu
14 maja 2019

Informacja o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w wyniku przymrozków wiosennych

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Warka przymrozków wiosennych, w dniach 15.04.2019 r. – 16.04.2019 r. oraz 08.05.2019 r., Urząd Miejski w Warce informuje o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwach rolnych.

Czytaj więcej o: Informacja o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w wyniku przymrozków wiosennych
13 maja 2019

Pierwsze posiedzenia OKW

Urząd Miejski w Warce informuje, że Komisarz Wyborczy w Radomiu II powołał Obwodowe Komisje Wyborcze w naszej gminie oraz zwołał pierwsze posiedzenia tych komisji w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego.

Pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych odbędą się 18 maja 2019 r.  o godz. 10:00 (sobota)
w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce
/ul. Farna 2, przy Urzędzie Miejskim w Warce/.

Podczas pierwszego posiedzenia komisji Urzędnik Wyborczy przeprowadzi szkolenie członków Obwodowych Komisji Wyborczych.  Komisje wybiorą przewodniczących i ich zastępców, a także ustalą czynności do dnia wyborów i w dniu 26 maja 2019 r.