Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 marca 2019

21 marca 2019 r. Gminna Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego KRUS. Konkurs, współorganizowany przez Burmistrza Warki, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Aż 103 uczniów postanowiło zmierzyć się artystycznie z trudnym, ale bardzo ważnym tematem: „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje””.

Nagrodzone prace będą reprezentować Gminę Warka na etapie powiatowym, a są to:

w kategorii klas 0-3:

I miejsce- praca Mai Traczyk (kl. „0”, SP nr 1 w Warce)

II miejsce- praca Amelii Węcławiak (kl. III, PSP w Konarach)

III miejsce- praca Amelii Przybylskiej (kl. II, PSP nr 2 w Warce)    

wyróżnienia: praca Aleksandry Należytej (kl. „0”, PSP w Ostrołęce), Adama Maroszka (kl. III, PSP nr 2 w Warce), Julii Sandeckiej (kl. II, SP nr 1 w Warce)   

w kategorii klas 4-8:

I miejsce- praca Mikołaja Macioszka (kl. V, PSP nr 2 w Warce)

II miejsce- praca Patrycji Oktabowicz (kl. VI PSP nr 2 w Warce)

III miejsce-  praca Dominika Jarzębaka (kl. IV ZSP w Nowej Wsi)

wyróżnienie- praca Natalii Cendrowicz (kl. VII, PSP w Ostrołęce), Jakuba Cieszkowskiego (kl. V, PSP nr 2 w Warce)


Nagrody ufundowane przez Burmistrza Warki zostaną wręczone Zwycięzcom
na uroczystościach zakończenia roku szkolnego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie I miejsce- praca Mai Traczyk (kl. „0”, SP nr 1 w Warce)

    I miejsce- praca Mai Traczyk (kl. „0”, SP nr 1 w Warce)

  • Powiększ zdjęcie II miejsce- praca Amelii Węcławiak (kl. III, PSP w Konarach)

    II miejsce- praca Amelii Węcławiak (kl. III, PSP w Konarach)

  • Powiększ zdjęcie III miejsce- praca Amelii Przybylskiej (kl. II, PSP nr 2 w Warce)

    III miejsce- praca Amelii Przybylskiej (kl. II, PSP nr 2 w Warce)

  • Powiększ zdjęcie Wyróżnienia praca Adama Maroszka (kl. III, PSP nr 2 w Warce)

    Wyróżnienia praca Adama Maroszka (kl. III, PSP nr 2 w Warce)

  • Powiększ zdjęcie Wyróżnienia praca Aleksandry Należytej (kl. „0”, PSP w Ostrołęce)

    Wyróżnienia praca Aleksandry Należytej (kl. „0”, PSP w Ostrołęce)

  • Powiększ zdjęcie Wyróżnienia praca Julii Sandeckiej (kl. II, SP nr 1 w Warce)

    Wyróżnienia praca Julii Sandeckiej (kl. II, SP nr 1 w Warce)

  • Powiększ zdjęcie I miejsce- praca Mikołaja Macioszka (kl. V, PSP nr 2 w Warce)

    I miejsce- praca Mikołaja Macioszka (kl. V, PSP nr 2 w Warce)

  • Powiększ zdjęcie II miejsce- praca Patrycji Oktabowicz (kl. VI PSP nr 2 w Warce)

    II miejsce- praca Patrycji Oktabowicz (kl. VI PSP nr 2 w Warce)

  • Powiększ zdjęcie III miejsce-  praca Dominika Jarzębaka (kl. IV ZSP w Nowej Wsi)

    III miejsce- praca Dominika Jarzębaka (kl. IV ZSP w Nowej Wsi)

  • Powiększ zdjęcie Wyróżniona praca Jakuba Cieszkowskiego (kl. V, PSP nr 2 w Warce)

    Wyróżniona praca Jakuba Cieszkowskiego (kl. V, PSP nr 2 w Warce)

  • Powiększ zdjęcie Wyróżniona praca Natalii Cendrowicz (kl. VII, PSP w Ostrołęce)

    Wyróżniona praca Natalii Cendrowicz (kl. VII, PSP w Ostrołęce)