Rzeczpospolita Polska Unia Europejska

Zmiana rozkładu jazdy w dniu 2 maja 2023 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 kwietnia 2023

W związku z meczem finałowym Pucharu Polski, który zostanie rozegrany 2 maja na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, wystąpią utrudnienia w ruchu pociągów na podmiejskiej linii średnicowej.

W tym dniu część pociągów Kolei Mazowieckich będzie kursować bez zatrzymania na przystanku osobowym Warszawa Stadion. Niektóre pociągi będą kursować w skróconej relacji tzn. rozpoczną lub zakończą bieg na stacji Warszawa Zachodnia/Warszawa Wschodnia. Natomiast część pociągów będzie kursowała według zmienionego rozkładu jazdy.

Ponadto między godziną 11:40 - 13:20 oraz 18:50 - 20:20, przystanek Warszawa Stadion będzie całkowicie niedostępny dla podróżnych. W tych godzinach nie będą się tam zatrzymywały pociągi KM w obu kierunkach.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym rozkładem jazdy dla poszczególnych linii, który znajduje się w tabelach rozkładu jazdy: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/kategoria/rozklady-jazdy

Więcej informacji na ten temat: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/podstawowe-informacje/zmiana-rozkladu-jazdy-w-dniu-2-maja-2023-r

 

Kontakt dla mediów:

Donata Nowakowska, Rzecznik prasowy „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.
e-mail: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl, tel. 22 47 37 551         
www.mazowieckie.com.pl