Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

29 lipca 2015

Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem przyjmowania wniosków o przyznanie premii z PROW 2014 - 2020 młodym rolnikom Biuro Powiatowe w Grójcu zaprasza na szkolenie: "Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników".

Czytaj więcej o: Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników
28 lipca 2015

Komunikat Burmistrza Warki

Burmistrz Warki uprzejmie informuje , iż w dniu 1 sierpnia 2015 r. o godz. 17.00 w mieście Warka w związku z ogólnonarodowym treningiem uruchamiania systemów alarmowych oraz dla upamiętnienia obchodów 71 rocznicy Powstania Warszawskiego uruchomiona zostanie syrena alarmowa na wieży budynku remizy OSP Warka w formie sygnału dźwiękowego modulowanego trwającego 1 minutę . W załączeniu zarządzenie Burmistrza Warki.

 

Czytaj więcej o: Komunikat Burmistrza Warki
28 lipca 2015

Demontaż, odbiór, transport i utylizacja azbestu z terenu Miasta i Gminy Warka

Uchwałą Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Nr 403/15 z dnia 08.04.2015r. przyznano dofinansowanie w formie dotacji w wysokości 41.665,00 zł na zadanie pn: ”Demontaż, odbiór, transport i utylizacja  płyt azbestowych z terenu Miasta i Gminy Warka”.

Czytaj więcej o: Demontaż, odbiór, transport i utylizacja azbestu z terenu Miasta i Gminy Warka
28 lipca 2015

Zapytanie ofertowe na:

„Sprzedaż do rozbiórki budynku komunalnego drewnianego położonego na działce nr 90 we wsi Murowanka, gm. Warka wraz z uporządkowaniem terenu”.

Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe na: