Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

19 stycznia 2017

Ruszyła V edycja konkursu „DWA OBLICZA PUŁASKIEGO”!

Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce i Dowódca fregaty ORP „Gen. K. Pułaski” uprzejmie zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych województwa mazowieckiego do udziału w konkursie historyczno-marynistycznym „Dwa oblicza Pułaskiego”.

V edycja konkursu, zbiega się z Jubileuszem 50–lecia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, który przypada w 2017 roku. Dlatego Organizatorzy przygotowali dla młodzieży wyjątkowe nagrody.

Czytaj więcej o: Ruszyła V edycja konkursu „DWA OBLICZA PUŁASKIEGO”!
17 stycznia 2017

Załóż firmę przez telefon!

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji.

Czytaj więcej o: Załóż firmę przez telefon!
10 stycznia 2017

Ogłoszenie

Urząd Miejski w Warce informuje wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Warka, że konserwacją oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Warka do końca 2019r. tj. (3 lata) zajmować się będzie firma: Centrum Zaopatrzenia Energetyki „ELTAST” Sp. z o.o.  ul. Toruńska 9,  26 – 600 Radom.

Czytaj więcej o: Ogłoszenie
5 stycznia 2017

Informacja Burmistrza Warki

Urząd Miejski w Warce informuje, że modernizacja oświetlenia ulicznego miasta i gminy Warka dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki, w kwocie 2.553.468,93 zł zrealizowana została przez firmę Centrum Zaopatrzenia Energetyki ELTAST Sp. z o.o. ul. Toruńska 9, 26-600 Radom. Modernizacja polega na wymianie 2778 szt. lamp energochłonnych na nowe oszczędne typu led.

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

30 grudnia 2016

APEL do hodowców drobiu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii

Wirus wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8 – nie jest groźny dla ludzi, ale jest bardzo szkodliwy dla gospodarki i niebezpieczny dla Waszych gospodarstw.

Czytaj więcej o: APEL do hodowców drobiu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii
14 grudnia 2016

„Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016” na terenie powiatu grójeckiego

12 grudnia na terenie powiatu grójeckiego rusza konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2016”, dzięki któremu można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców - dzielnicowych. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 12 stycznia 2017r.

Czytaj więcej o: „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016” na terenie powiatu grójeckiego